Novinky

Víkendové úspěchy mládeže

Tuto sobotu se konal další ze série turnajů ČGF – REGIONÁLNÍ TOUR v BITOZEVSI.Naši reprezentanti opět slavili úspěchy!!(odkaz zde – http://www.cgf.cz/TournResults.aspx?IDTournament=507522878) Ve Mstěticích se také v sobotu konal další ze série oblíbených turnajů US KIDS GOLF TOUR, kde ZLATO ve své nabité kategorii získal náš 8 letý reprezentant DAVID CHRAMOSTA a stříbro v kategorii dívky … Pokračování textu Víkendové úspěchy mládeže

Roztržený pytel s úspěchy našich mladých reprezentantů

S úspěchy našich reprezentantů se v poslední době roztrhl pytel, tak jsme Vám to všechno shrnuli: Poslední úspěchy zaznamenaly Šachová Lucie a Kulhánková Sabrina na turnaji U.S. Kids golf tour v Kestřanech – obě slečny vyhráli zlato!! (výsledky zde) Další úspěch zaznamenal Timotej Formánek a Sabrina Kulhánková na turnaji Regionální tour mládeže západ B v … Pokračování textu Roztržený pytel s úspěchy našich mladých reprezentantů

2. TURNAJ GCP TOUR

V neděli 7.5. se v Motole odehrál další boj pod názvem GCP Tour, byl to letos druhý turnaj z této série a my Vám přinášíme zprávy o vítězích! V kategorii HCP 4-18 zvítězil pan Miroslav Vostárek s 37 stablefordovými body (82 ran)V kategorii HCP 18-36 zvítězil pan Jan Michovský s 36 stablefordovými bodyV kategorii HCP … Pokračování textu 2. TURNAJ GCP TOUR

II. DĚTSKÝ GOLFOVÝ TURNAJ A MINITURNAJ GCP

Vážení rodiče, milí golfisté, ráda bych Vám připomněla, že v NEDĚLI 14.5. se uskuteční II. DĚTSKÝ GOLFOVÝ TURNAJ A MINITURNAJ GCP.Děti, které jsou členy našeho tréninkového centra, mají 50% slevu na startovné!V ceně turnaje je jako vždy oběd. Turnaj se hraje na 1×9 jamek na stableford. Upozorňujeme, že caddie je povolen POUZE do věku 12 let včetně (tzn. ročník nar. 2005 a mladší!) Více info a přihlášení … Pokračování textu II. DĚTSKÝ GOLFOVÝ TURNAJ A MINITURNAJ GCP

Další úspěchy mládeže GCP z federačního turnaje

Začátek této sezony je pro naší mladou reprezentaci velice dobrý! Tentokrát pro Vás máme zprávy od našeho mladého trenéra mládeže GCP: Dne 29.4. se uskutečnila REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2017 na Barboře. Golf club Praha měl na tomto turnaji s přehledem největší zastoupení, celkem 15 hráčů. I přes nepříznivé počasí a velmi obtížné technické … Pokračování textu Další úspěchy mládeže GCP z federačního turnaje