Kvalifikace družstev do 16ti let a naše mládež

Publikováno: Rubriky: Novinky, TCDM
O víkendu v sobotu 27.5. se hrála regionální kvalifikace družstev – západ B – na mistrovství mládeže do 16ti let na GC Barbora, zážitky Vám přinášíme prostřednictvím zpráv od jednoho z hráčů, Jiřího Svatoše a od kapitána týmu, Tomáše Švarce:
 
Tak zaprvé, bylo vedro :)
nálada v týmu však byla výborná, cesta autem hodně živá a na hřišti jsme se navzájem podporovali, což v souhrnu nakonec přineslo své ovoce. Přestože jsme vůbec nepatřili mezi hlavní favority, až do poslední chvíle jsme se rvali o postup (který bohužel pravděpodobně o ránu nevyšel). Všichni hráči předvedli velice dobré, vyrovnané výsledky, na které mohou být pyšní.
Náš tým jako obvykle patřil mezi ty s nejmladším věkovým průměrem, cca 14 let. Určitě stojí za zmínku porovnání s loňským ročníkem, kdy jsme hráli na obdobně obtížném hřišti v Písku – Kestřanech ve velice podobné sestavě (pouze 1 jiný hráč). Za jeden rok se celkové skóre týmu zlepšilo o neuvěřitelných 51 ran – to znamená 10 ran na každého hráče. To vše snad předznamenává velice slibnou sportovní budoucnost klubu. Doufejme, že brzy budeme mít možnost oslavovat velké úspěchy i v mládežnických kategoriích. ;)
Jirka Svatoš.
 
 
Během celého dne vládlo krásné počasí a téměř ideální podmínky pro tento krásný sport. Od loňského roku došlo k neuvěřitelnému progresu našich mladých hráčů, což mě velmi těší a dokazuje to, že práce s dětmi se nám vyplácí. Tým ve složení Šimon Jebavý, Jirka Svatoš, Tim Formánek, Kladie J. Kárníková, Sabča Kulhánková a Michal Vilím předvedli skvělé výkony a skončili celkově na šestém místě. Děkuji hráčům za reprezentaci klubu a budu se těšit na budoucí klání Motolského družstva.
Kapitán, Tomáš Švarc
 
Výsledky si můžete prohlédnout zde: http://www.cgf.cz/TournTeamResults.aspx?IDTournament=502967074
Děkujeme našim partnerům