Roztržený pytel s úspěchy našich mladých reprezentantů

Publikováno: Rubriky: Novinky, TCDM

S úspěchy našich reprezentantů se v poslední době roztrhl pytel, tak jsme Vám to všechno shrnuli:

Poslední úspěchy zaznamenaly Šachová Lucie a Kulhánková Sabrina na turnaji U.S. Kids golf tour v Kestřanech – obě slečny vyhráli zlato!!
(výsledky zde)

Další úspěch zaznamenal Timotej Formánek a Sabrina Kulhánková na turnaji Regionální tour mládeže západ B v Poděbradech, oba skončili druzí ve svých kategoriích !! (výsledky zde)

Na turnaji Regionální tour mládeže západ B ve Staré Boleslavi opět bodoval Timotej Formánek a spolu s ním Matěj Chramosta, Tim skončíl první a Matěj druhý!! Kromě Tima a Matěje se ve svých kategoriích také umístil Sebastian Hájek, který skončil první a Tomáš Mrnuštík, který skončil druhý!
(výsledky zde)

Na turnaji dětské tour západ A v Českém Krumlově zvítězil ve své kategorii Šimon Jebavý, od kterého dokonce dostala vzkaz naše koodrinátorka mládeže Kateřina Horáková – Ahoj Katko, dnes jsem hrál turnaj na krásném hřišti v Českém Krumlově.Počasí bylo hezké a docela se mi to povedlo. První místo bylo jen odměnou za mou dobrou hru.
S pozdravem, Šimon. – a my ti Šimone za první místo moc gratulujeme, skvělá hra!
(výsledky zde)

Další úspěchem bylo druhé místo Matěje Chramosty na turnaji Regionální tour západ B na Líšnici
(výsledky zde)

V neposlední řadě jeden z největších úspěchů, který má na svědomí naše talentovaná hráčka Timea Kratochvílová, ta vyhrála první místo ve své kategorii na turnaji U.S. Kids golf tour na Karlštejně!! Kromě Timei zvítězil ve své kategorii také Matěj Chramosta a David Chramosta byl ve své kategorii druhý! Další první místo ve své kategorii obsadila Gejdošová Anna a druhé byli ve svých kategoriích Kárníková Klaudie a Šachová Lucie.
(výsledky zde)

Děkujeme našim partnerům