Vstupní golfové soustředění

Publikováno: Rubriky: Novinky, TCDM

Vážení rodiče,

již třetí rok, pořádáme úspěšnou sérii golfových soustředění, které pořádáme pro děti, které chodí do našeho Tréninkového centra mládeže v GCP. Začínáme VSTUPNÍM GOLFOVÝM SOUSTŘEDĚNÍM. Vstupní soustředění se uskuteční v neděli 12.11. v Erpet golf centru na Smíchově. Dětem se budou věnovat tito odborníci:

fyzioterapeut – provede diagnostiku pohybového aparátu dítěte/disbalance apod.

fitness trenér – doporučí dítěti konkrétní cviky na kompenzaci/posílení těla vhodných pro golf

golfový trenér – zkontroluje golfový švih, doporučí golfové drily

 

Celé VSTUPNÍ soustředění bude zakončeno golfovým turnajem na FSG simulátorech. Začátek v 11:00, ukončení cca v 17:00 (dle počtu účastníků).

Cena: 1300,-Kč

V ceně: vstup do haly, oběd, svačina, hra na FSG simulátoru, míče na trénink, odborní trenéři.

Následovat bude V BŘEZNU KONTROLNÍ soustředění. Obě soustřední budou završeny ZAČÁTKEM DUBNA několikadenním pobytovým ZÁVĚREČNÝM soustředěním, které se uskuteční ve vybraném golfovém rezortu (letos to byly Podbořánky). Cílem všech soustředění je maximální připravenost dětí na golfovou sezónu 2017. PODMÍNKOU NENÍ ÚČAST NA VŠECH 3 AKCÍCH.

Přihlášky na VSTUPNÍ soustředění zasílejte prosím co nejdříve na e-mail: tcm@gcp.cz. Uzávěrka přihlášek 3.11. POČET MÍST JE ZNAČNĚ OMEZEN, rozhoduje datum zaslání přihlášky. Doufám, že oceníte tuto možnost, jak co nejlépe a nejefektivněji motivovat děti pro zimní přípravu a tím i pro následující úspěšnou golfovou sezónu.

Tým GCP

Děkujeme našim partnerům