Mistrovství ČR žáků a kadetů

Publikováno: Rubriky: Novinky, TCDM

Jeden z největších turnajů pro naše mladé golfisty proběhl letos na hřišti ve Slavkově. Za náš klub zde hráli Matěj Chramosta a Tim Formánek. Shrnutí výkonů našich reprezentantů vám přinášíme ve formě zprávy od otce Tima Formánka:

“V uplynulém  víkendu se hrálo Mistrovství republiky kadetu a žáků ve Slavkově, kde se sešli nejlepší z těchto kategorií. Náš klub měl pouze dva reprezentanty, kteří neudělali žádnou ostudu. První dva dny byly velmi obtížné podmínky díky silnému větru na už tak dost těžkém hřišti ve Slavkově.

Krásně zahrál a své zkušenosti ze Skotska využil Matej Chramosta, který byl od prvního dne na špici v kategorii mladších žáků a stupně vítězů mu unikly jen o vlásek. Druhého Denise Klímu z Karlštejna řešil rozhodčí, ale rozhodnutí, které nemělo žádné faktické důsledky, pro Matěje znamenalo pěkné, ale zároveň smolné čtvrté místo. Příští rok si to určitě vynahradí.

Tim Formánek, skončil po vyrovnaném a bojovném výkonu na 11. místě ve velmi těžké konkurenci. Došlo k několika velmi překvapivým výsledkům, dobří hráči hráli vysoká čísla a několik jedinců, kteří nebyli favority, zahráli čísla nízká. Naštěstí se hrálo tři dny a nakonec nebylo celkové pořadí příliš velkým překvapením. Kategorie starších žáků hrají žáci staří 13 a 14 let a pro Tima byl úspěch, že skončil nejlépe ze všech 13letých.”

Je tedy vidět, že naši hráči předvedly dobrý výkon a větší úspěchy na ně čekají za rohem!

Výsledky z turnaje můžete najít zde.

Děkujeme našim partnerům